Oświadczenie

Zarząd firmy Magna Era Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim oświadcza, że znane mu są fałszywe i oszczercze opinie na temat działania spółki zamieszczone na stronach internetowych (w tym: www.oszukani-finanse.pl, www.opinie.info.pl, www.najlepsifachowcy.pl).

Zarząd Spółki informuje Szanownych Klientów o fakcie zgłoszenia przypadków naruszenia dobrego imienia Spółki do odpowiednich organów z żądaniem zaprzestania szerzenia nieprawdziwych informacji. Nasza firma będzie dochodzić rekompensaty za szkody spowodowane niesłusznymi oskarżeniami. Ponadto informujemy, że przeciwko jednemu z administratorów w/w stron złożono stosowny pozew sądowy, drugi z nich jest poszukiwany przez policję. Kolejne akty oskarżenia są w przygotowaniu na hejterów.

Zarząd Magna Era sp. z o.o. wraz ze wszystkimi pracownikami firmy, dokładają wszelkich starań celem sprostania oczekiwaniom naszych klientów. Pragniemy, aby każdy z naszych kontrahentów posiadał pełną wiedzę o sposobie, kosztach, prawdopodobnym czasie trwania postępowania windykacyjnego i przede wszystkim ryzyku związanym z prowadzeniem samego postępowania windykacyjnego. Dlatego też zawarcie każdego kontraktu poprzedza wizyta doradcy w wybranym przez klienta miejscu i czasie. Wizyty te mają na celu zdiagnozowanie problemów naszych Klientów, zaprezentowanie sposobu działania spółki oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości wynikających z podpisania stosownych umów windykacyjnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

RussiaPoland