1. Jeżeli chcecie Państwo znaleźć zatrudnienie oparte na umowie długoterminowej, kontraktowej lub na czas nieokreślony w firmie naszego klienta, to proszę przejrzyjcie nasze oferty pracy i poszukajcie zatrudnienia spełniającego Państwa wymagania. Na interesującą Państwa ofertę pracy możecie aplikować bezpośrednio przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej.
  2. Po selekcji przesłanych aplikacji, nasi pracownicy skontaktują się i zaproszą Państwo na spotkanie. Podczas takiego spotkania jest możliwość zaprezentowania w pełni swoich umiejętności, doświadczenia, kwalifikacji oraz uzyskania więcej informacji odnośnie samej oferty, rodzaju pracy, umowy itp.
  3. Kolejnym etapem jest spotkanie bezpośrednio z naszym Klientem, które da możliwość poznania miejsca i warunków pracy oraz przyszłych współpracowników i przełożonych.
  4. Na zakończenie procesu rekrutacyjnego, otrzymacie Państwo informację zwrotną dotyczącą Państwa kandydatury. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, potwierdzimy warunki zatrudnienia i będziecie mogli Państwo rozpocząć pracę w zakładzie naszego Klienta.
PolandRussia